REALIZACE: CHALUPA JE HRA
Pro pořad České televize "Chalupa je hra" jsme se stali dodavateli řešení. Díl s názvem "Moderní kuchyň v klasické dřevěnici" se vysílal dne 15.3.2011.

Kliknutím na obrázek pořad spustíte.

REALIZACE: BYDLENÍ JE HRA
Pro pořad České televize "Bydlení je hra" jsme se stali dodavateli řešení. Díl s názvem "Pokoj pro dva budoucí muže v outdoorovém stylu" se vysílal dne 29.6.2010.

Kliknutím na obrázek pořad spustíte.

Vybíráme z fotogalerie

O společnosti

Firma ZEZULKA - VÝROBA NÁBYTKU byla založena v roce 1992 a od počátku se zabývala stolařskými pracemi a výrobou nábytku. V roce 1995 byli přijati první zaměstnanci, jejichž počet neustále roste s ohledem na zvyšující se produkci firmy.

Pole působnosti

spolecnost-001.jpg

Společnost ZEZULKA - VÝROBA NÁBYTKU má sídlo v Novém Jičíně. V sídle firmy se taktéž nachází výrobní prostory společnosti. Vzhledem k tomu, že zaměstnáváme zkušený tým specialistů, můžeme svým zákazníkům nabídnout opravdu individuální přístup při řešení zakázky. Naše klientela je regionálně nezávislá. Většina našich zákazníků je z regionu Moravskoslezského kraje. Středně velké a velké zakázky jsme schopni dodat kamkoliv v rámci České republiky. Máme také zkušenosti s dodávkami do zahraničí. Naší prioritou je dodávat kvalitní výrobky za rozumnou cenu. Naši zákazníci se k nám vracejí. Jedním z důvodů tohoto stavu je spolehlivostdodržení smluvených termínů dodání výrobku.

Náš zákazník

spolecnost-002.jpg

Našimi zákazníky se z velké míry stávají lidé, pro které je kvalita podstatnou podmínkou při nákupu nábytkového sortimentu. Nenabízíme levné a nekvalitní řešení, kterých je na trhu dostatek. Máte-li zájem o výrobek, který bude respektovat všechny Vaše požadavky obraťte se na nás.

Velice často si naše výrobky objednávají majitelé restaurací, hotelů a podobných zařízení. Hlavním důvodem je naše schopnost splnit veškeré sjednané závazky v požadovaném termínu. To vše při zachování vysoké kvality zpracování. Náš výrobní sortiment si za dobu dvou desítek let vybudoval pevnou pozici na trhu.

uvod-004.jpg


© 2007 ZEZULKA - VÝROBA NÁBYTKU - STOLAŘSKÉ PRÁCE, Radek Zezulka, Slezská 216, 741 01 Nový Jičín
T: 595 172 700, 603 244 622, 605 440 537 - příjem objednávek na všech uvedených telefonech případně nás kontaktujte pomocí formuláře.
Výroba webu: Top Digital Group s.r.o.